ULA Playback show 2018 - video 11. aprill Rando Pajuste

Valminud on Playback show ’’100 aastat Eesti muusikat’’ video.

23. novembril 2018 toimus esmakordselt Uuemõisa Lasteaed-Algkooli Playback show Haapsalu Kutsehariduskeskuses, mis sai ilusti ka linti võetud. Saatejuhtideks olid Uuemõisa Lasteaed-Algkooli vilistlased Jane-Anett Riibak ja Girtel-Helena Alaküla. Vahvaid tiitleid jagasid klassidele žüriiliikmed: noorsootöö eriala tudeng Sigrid Siht, Haapsalu Linna Algkooli huvijuht Karl Peetris, Uuemõisa Lasteaed-Algkooli vilistlane Kerli Süster ja üks kooli asutajatest Ago Soomre.

Suur tänu ka meie sponsoritele:
Haapsalu Kutsehariduskeskus, Treeningstuudio Hantel, Peetri Pizza, Maivel OÜ, Haapsalu Lasketrenn, Haapsalu Kultuurikeskus, Haapsalu Batuudikeskus, Margus Jõgilaine (automudelism), Kristo Ernes (jiu-jitsu) ja Haeska keraamika.

Playbacki videot saate näha siit ->

Valminud on Playback show ’’100 aastat Eesti muusikat’’ video.

Suur tänu ka meie sponsoritele:

Playbacki videot saate näha siit ->