Kultuurinädal 23. aprill Karina Voogla

Igal kevadel toimub Uuemõisa Lasteaed-Algkoolis traditsiooniline kultuurinädal, mida viivad läbi meie kooli välisvabatahtlikud. Kultuuritundide läbiviimine on vabatahtlikele oluline sündmus, sest kogu ettekanne tuleb teha eesti keeles, andes suurepärase võimaluse oma keelelised oskused proovile panna. Sellel aastal tutvustas Marie 1.-3.klassidele Norrat ja Laura 4.-6.klassidele Hispaaniat. Õpilased õppisid tundma riikide kultuuri, rahvuspäraseid toite, traditsioone, loodust, keelt, ajalugu jpm. Oli meeleolukas nädal!