Koolielu

Huviringide ajad


 

HUVIRING

JUHENDAJA

KOHT

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Liiklusring (4.klass)

(alustab 16.09)

Aire Oruste

3. klassis

 

 

 

6.tund

 

Robootika (1.-6.klass)

(alustab 27.09)

Sirje Sinitskaja,

Janno Aser

Vahesaalis,

robootikaklass

6.tund: 4.klass

7.tund: 5.klass

 

 

6.tund: 3.klass

5.tund: 1.klass

6.tund: 2. ja 6.klass

Puutööring (4.-6.klass)

(alustab 06.09)

Toomas Vallimäe

Poiste tööõpetuse

klass

7.-8.tund

 

 

 

 

Kandlering

(alustab 13.09)

Triin Ollema

Muusikaklass

6.tund

6.tund

 

 

 

Programmeerimine

(alustab 09.09)

Rando Pajuste

Arvutiklassis

 

 

 

5.tund: 1.-2.klass

7.tund: 3.-6.klass

 

Videoring

(4.-6.klass)

(alustab 08.09)

Rando Pajuste

Arvutiklassis

 

 

7.-8.tund

 

 

Tüdrukute liikumisring

(2.-5.klass)

(alustab 16.09)

Liiv Mustkivi

Saalis, vahesaalis

 

 

 

7.tund

 

Rahvatantsurühmad

(1.-2.klass)

 (4.-6.klass)

(alustab 20.09)

Pille Meeles

Saalis, vahesaalis

 

6.tund: 1.-2.klass

7.tund: 4.-6.klass

 

 

 

 

 

Poiste

rahvatantsurühm

(3.-5.klass)

(alustab 06.09)

Triin Ollema

Saalis, vahesaalis

 

 

 

6.-7.tund

 

 

 

Plokkflöödiansambel

(2.-6.klass)

(alustab 15.09)

 

Sirje Kaasik

Saalis,

muusikaklassis

 

 

6.tund

 

 

Mudilaskoor

(alustab 08.09)

Sirje Kaasik

Muusikaklassis

 

 

7.tund

 

 

Fotoring

(alustab 21.09)

Karina Voogla

Arvutiklass

 

7.-8.tund

 

 

 

 

HUVIRING

JUHENDAJA

KOHT

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Liiklusring (4.klass)

(alustab 16.09)

Aire Oruste

3. klassis

 

 

 

6.tund

 

Robootika (1.-6.klass)

(alustab 27.09)

Sirje Sinitskaja,

Janno Aser

Vahesaalis,

robootikaklass

6.tund: 4.klass

7.tund: 5.klass

 

 

6.tund: 3.klass

5.tund: 1.klass

6.tund: 2. ja 6.klass

Puutööring (4.-6.klass)

(alustab 06.09)

Toomas Vallimäe

Poiste tööõpetuse

klass

7.-8.tund

 

 

 

 

Kandlering

(alustab 13.09)

Triin Ollema

Muusikaklass

6.tund

6.tund

 

 

 

Programmeerimine

(alustab 09.09)

Rando Pajuste

Arvutiklassis

 

 

 

5.tund: 1.-2.klass

7.tund: 3.-6.klass

 

Videoring

(4.-6.klass)

(alustab 08.09)

Rando Pajuste

Arvutiklassis

 

 

7.-8.tund

 

 

Tüdrukute liikumisring

(2.-5.klass)

(alustab 16.09)

Liiv Mustkivi

Saalis, vahesaalis

 

 

 

7.tund

 

Rahvatantsurühmad

(1.-2.klass)

 (4.-6.klass)

(alustab 20.09)

Pille Meeles

Saalis, vahesaalis

 

6.tund: 1.-2.klass

7.tund: 4.-6.klass

 

 

 

 

 

Poiste

rahvatantsurühm

(3.-5.klass)

(alustab 06.09)

Triin Ollema

Saalis, vahesaalis

 

 

 

6.-7.tund

 

 

 

Plokkflöödiansambel

(2.-6.klass)

(alustab 15.09)

 

Sirje Kaasik

Saalis,

muusikaklassis

 

 

6.tund

 

 

Mudilaskoor

(alustab 08.09)

Sirje Kaasik

Muusikaklassis

 

 

7.tund

 

 

Fotoring

(alustab 21.09)

Karina Voogla

Arvutiklass

 

7.-8.tund