Mälumäng ''Eesti Vabariik'' 21. veebruar Karina Voogla

Jaanuaris toimunud mälumängul ''Tunne Eesti loomi'' selgitasime välja 10 kõige tugevamat tiimi 4.-6. klassi õpilaste seast. Täna toimus kooli Valges saalis juba teine mälumäng teemal ''Eesti Vabariik''. Punktide seis on jätkuvalt väga tasavägine ning juba järgmisel mälumängul, märtsis, võib tabeliseis hoopis teise pöörde võtta. Hetkel juhib mälumängu mõne punktiga võistkond ''Mr. SEEN'' koosseisus Ada Lovise, Marta ja Anete. Järgmine mälumäng teemal ''Minu armas eesti keel'' toimub 14. märtsil, kust võtavad osa ka 1.-3. klassi õpilased.