ULA sai eduloo konkurssil "Ettevõtliku haridusteo" kategoorias kolmanda koha 04. november Karina Voogla

Suve algul esitasime Ettevõtliku Kooli edulugude konkursile „Õppimine on põnev!“ oma loo „Uuemõisa Lasteaed-Algkoolis tegutseb õpilasaktiiv“. Edulool läks niivõrd hästi, et pääsesime vabariiklikul tasemel „Ettevõtliku haridusteo“ kategoorias kolme parima sekka, mille hääletamine toimus tänasel hariduskonverentsil. Samuti osalesime ka „Parimad praktikad TULEMi rakendamisel“ kategoorias teemaga „Nelja ettevõtliku kooli ühisprojekt õpilaselt õpilasele“ koos Noarootsi Kooli, Palivere Põhikooli ja Haapsalu Viigi Kooliga. Mõlemad edulood saavutasid auväärse kolmanda koha.

Tänast toredat päeva aitas tähistada SA Läänemaa ja Koogikiirabi OÜ, kes tõid tervele koolile ilusa ja maitsva tordi.