Sõbrapäeva koogilaat 15. veebruar Karina Voogla

14. veebruaril, algusega kell 1, toimus teisel korrusel ''Sõbrapäeva koogilaat''. Üritus avati traditsiooniliselt potikaane ja kulbi kokkulöömisega, mil võisid kõik müüjad ja ostjad äritegevusega pihta hakata. Koogilaat oli hea kogemus õpilastele, arendades ühteaegu nende suhtlemisoskust, arvutamisoskust kui ka müügioskust. Õhkkond oli hubane ning tunniga müüdi peaaegu kõik koogid, suupisted ja maiustused kooli külalistele maha.

Rohkem pilte Sõbrapäeva koogilaadast leiate meie galeriist.

Rohkem pilte Sõbrapäeva koogilaadast leiate meie galeriist.