Uuemõisa Algkooli tüdrukud said Eesti Koolispordi Liidu 1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlusel I koha 08. märts Karina Voogla

Eile, 7. märtsil, toimus Kohilas Eesti Koolispordi Liidu 1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus (finaal), kus osalesid erinevate maakondade parimad võistkonnad. Uuemõisa Algkooli tüdrukud said viis võitu ja ühe kaotuse ning tulemuseks sellega üldarvestuses esmakordselt I koha! Võidukasse võistkonda kuulusid: Siie Grete Klemmer, Elisabeth Kovtun, Laura-Sandra Ojakäär, Anna-Britt Aser, Sofia Lusmägi, Savanna-Kätrin Silde, Birgita Teppan ja Grete-Liis Tuur.