Mälumäng ''Minu armas eesti keel'' 1.-3.kl ja 4.-6.kl 14. märts Karina Voogla

Täna toimus 2. ja 3. tunnil mälumäng teemal ''Minu armas eesti keel''. 4.A klassi usinad õpilased koostasid ja viisid läbi 1.-3. klassi mälumängu. Küsimused olid nutikalt koostatud ning pisemad tegid omavahel usinalt koostööd. Võistlust jätkasid ka 4.-6.klassi noored. Hetkel juhib võidukalt 4.-6. klassi mälumängu meeskond ''Mr.Seen'' koosseisus Ada Lovise, Marta ja Anete ning teist kohta jagavad  ''Pelmeeni pere'' (Ines, Annabel, Riho) ja ''Black hole'' (Anneli, Maria-Liisa, Julia).

Rohkem pilte tänastest mälumängudest leiate meie galeriist.

Rohkem pilte tänastest mälumängudest leiate meie galeriist.