Mälumäng „Kirjanduse tegelaskujud'' 11. märts Karina Voogla

11. märtsil toimus järjekordne mälumäng teemal „Kirjanduse tegelaskujud'', kus osalesid 4-6.klassi 10 parimat meeskonda. Mälumängu küsimused olid kõik seotud Eno Raua raamatu „Sipsikuga" ning õpilased said proovile panna oma teadmised antud raamatust. Kõige parema tulemuse sai võistkond „3 tüdrukut", kes teenis 28 punkti. Lisaks oli võimalik lisaküsimusega teenida lisapunkte ning panna oma teadmised proovile Kätlin Vainola kirjutatud raamatutest. Hetkel juhivad mälumängu võistlust:

võistkond ''Härra Seen'' - Annabel, Anete, Diana (62 punkti)

võistkond ''3 tüdrukut'' - Siie Grete, Mari Kret, Laura (53,5 punkti)

võistkond "Külmad pelmeenid"- Alari, Arti, Benno (44 punkti)

võiskond "Sõõrikud"- Lisanna, Maria, Elerin (44 punkti)

Ka ülejäänud võiskondade punktilised vahed ei ole suured, seega kõik on veel võimalik!

Võiskonna "Krõbe Krabi" teekond lõppes antud mälumänguga ning edasi võistevad 9 tugevaimat võistkonda.

võistkond ''Härra Seen'' - Annabel, Anete, Diana (62 punkti)

võistkond ''3 tüdrukut'' - Siie Grete, Mari Kret, Laura (53,5 punkti)

võistkond "Külmad pelmeenid"- Alari, Arti, Benno (44 punkti)

võiskond "Sõõrikud"- Lisanna, Maria, Elerin (44 punkti)